3D Prototip 2018-05-09T03:02:34+00:00

Ürün geliştirme servisi konusunda yıllardır süre gelen tecrübemizle, Tersine Mühendislik konusunda da en iyi hizmeti, en ileri teknolojilerle vermeye devam ediyoruz. Çizmekte zorlandığınız Parçaları Kolayca 3D Data Haline Getirebiliriz.

Gelişen bilgisayar teknolojileri ve her geçen gün artan kalite ihtiyaçları, günümüzde tasarımdan imalata kadar tüm ürün geliştirme aşamalarının, dijital ortama taşınmasını zorunlu kılmıştır. Son yıllarda özellikle tasarım aşamasında kullanılan fiziksel modellerin, el çalışmalarının ve geleneksel imalat yöntemleriyle üretilmiş kalıp ve aparatların, tekrarlanabilir imalatını sağlamak, ürün iyileştirmelerini yapmak ve tasarım detaylarını belirlemek için tarama ve modelleme kavramı önem kazanmaya başlamıştır.

Dünyada kullanılan en yeni ve gelişmiş teknoloji olan, optik ve lazer tarama sistemlerini kullanarak hizmet veren firmamız, uzman kadrosu ve güçlü yazılım parkıyla modelleme aşamalarını da tamamlamaktadır. Dinamik yapısıyla tecrübesini birleştiren Tersine Mühendislik Servisi, sunduğu hizmetin başarısını takip ederek, her aşamada destek vermektedir. Her firmanın yapısına ve çalışma prensiplerine uyum sağlayarak, kendi kalite anlayışını değiştirmeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Tersine Mühendislik süreci, verilerin toplanması, verilerin düzeltilmesi ve 3 Boyutlu modelin oluşturulması ile devam eder.

Plastik enjeksiyonlu baskı

Aşamalar :

  • 3 boyutlu tarama sonucunda oluşan eksiklikler giderilir
  • Otomatik olarak poligonlar bölgelere ayrılır
  • Nokta bulutu verisinin koordinatı, referans geometriler ile belirlenir
  • Belirli düzlemlerden kesit alınarak taslaklar oluşturulur

Bu kapsamda sizlerin bu konudaki ihtiyaçlarını en hızlı, en doğru ve en düşük maliyetle gidermek öncelikli amacımızdır. Rekabet şartlarında gücünüze güç katabilmek ve kendinizi geliştirmek için; birlikte çalıştığınız firmaların teknolojiyi takip edebilen dinamik yapıda firmalar olması gerekmektedir. Tersine Mühendislik konusunda da en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Teklif almak Yandaki tuşa tıklamak kadar kolay!

Teklif Al!