Hakkımızda 2018-05-14T00:24:19+00:00

Biz Kimiz?

10 yıldır sizinle bu yoldayız! 10 yıllık maceramızı ve bizi yakından tanıyın!

20 YEARS EXPERIENCE

İzmold, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerindeki ana ve yan sanayi kurumlarında yıllarca profesyonel olarak görev yapmış mühendisler tarafından kurulmuştur. Otomotiv sektöründeki Exterior ve Interior bir çok projede yer almış olduğumuz üzere, tecrübelerimizi vurgulamak gereği firma ismimiz İzmold olarak belirlenmiştir.

Ekibimiz her biri kendi alanlarında uzman olarak ürün geliştirme, plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, PCB kart tasarımı ve PLC programlama konularında sonuç odaklı çalışmalar yürütmektedir. Profesyonel kariyerlerinde Vw, Skoda, Bmw, Magnetti Marelli, Hella, Faurecia, Mecaplast, BSH gibi kurumlarla çalışmış makine ve elektrik-elektronik mühendislerinin bilgi ve tecrübelerini küçük/orta/büyük ölçekli işletmeler için paylaşma fikri ile kurulmuştur.

İzmold olarak kuruluş amacımız müşterilerimizin katma değerli projeler kazanmasına, bu projeleri başarılı bir şekilde yürütebilmesine yol göstermek ve yardımcı olmaktır. Bu nedenledir ki hizmetlerimiz tasarım ve imalat ile sınırlı kalmayarak proje koordinasyonuna da destek verilmesi şeklinde tanımlanabilmektedir.

Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda hedefimiz müşterilerimize uygulanabilir/imal edilebilir bir mühendislik hizmet sunmaktır. Bu bağlamda tüm hizmetlerimiz DFM(design for manufacture) ve DFA(design for assembly) yönergelerine uygun olmaktadır.

İzmold olarak uzmanlığımız ağırlıklı olarak plastik enjeksiyon ürünler, plastik enjeksiyon kalıpları ve montajlı(plastik ve elektronik kart) cihazlar üzerinedir. Tasarlanmış olduğumuz ürünlerin veya müşteri ürünlerinin seri imalat proseslerinin kurgulanması, otomasyon PLC programlarının yapılması da hizmetlerimizin bir başka ayağını oluşturmaktadır.

İzmold ekibi olarak bizlere mail ve telefon aracılığı ile iletişime geçebilir, ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

DEGERLERİMİZ

Her an, her yerde ve her aşamada Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini esas almak, Paydaşlarımızla birlikte Kalitenin bir yaşam biçimi olarak, ilerleme ve gelişmenin alt yapısı olmasını sağlamak ve bu anlayışı yaygın hale geliştirmek, Şirketimizin Türk Ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlaki ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak ilelebet yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmak, Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle, tedarikçilerimizle hedef ortaklığımızı devam ettirmek, faaliyet alanlarımızda sürekli büyüyerek sektörümüzde lider firma konumumuzu kalıcı kılmak amacıyla çıktığımız bu yolda sizlerin yanındayız.

  • Etik ilkelerle yönetim.

  • Öncülük.

  • Gelişim.

  • Verimlilik.

  • Esneklik.

  • Takım Ruhu.

  • Yenilikçilik.

 +90-532-100-23-80

Teklif almak Yandaki tuşa tıklamak kadar kolay!

Teklif Al!